Present Like a PRO!

Jazykový workout
14. 9. 2023

Jazykový workout

Tréninkový kurz pro zájemce zaměřený na osobní rozvoj v mnoha oblastech. Rozvíjí fantazii, tvůrčí schopnosti a komunikační dovednosti.
Online Filmový Festival

Online Filmový Festival OFF Poděbrady je unikátní projekt naší školy. V roce 2023 proběhl již pátý ročník filmového festivalu, který je vysílaný a hodnocený porotou prostřednictvím internetových médií.
ArtMap Nantes – Poděbrady

Česko - francouzský projekt zaměřený na vzájemnou spolupráci podobně zaměřených uměleckých škol.
A přece se učí!

Studenti prvních ročníků se zapojili do projektu A přece se učí! na podporu České studentské filharmonie a kulturních akcí v době lockdownu všeobecně
Manažeři udržitelného rozvoje ve školách

Zapojili jsme se do mezinárodního projektu, který se zabývá problematikou udržitelného rozvoje a stali se jeho ambasadorskou školou v ČR.