Kalendář akcí

16. 5. 2022
Obhajoby klauzurních prací 16. - 19. 5.
18. 5. 2022
Workshop Foto architektury, Praha, DNM3
18. 5. 2022
Zázraky přírody, natáčení pořadu, MMT1
19. 5. 2022
Revolution train, protidrogový vlak, DNM1, DNM2
23. 5. 2022
Maturita jaro 2022, 23. 5. - 1. 6. 2022
ÚZ společné a profilové části,
23. 5. 2022
Odborná praxe MMT3 a DNM3, 23. 5. - 3. 6. 2022
3. 6. 2022
OFF - slavnostní vyhlášení výsledků
6. 6. 2022
Souborné zkoušky (1.- 3. ročník DNM a MMT), 6. - 10. 6. 2022
6. 6. 2022
MIXER, školní výstava na kolonádě, 6. 6. - 27. 6. 2022
10. 6. 2022
Slavnostní vyřazení absolventů, obřadní síň MÚ Poděbrady
13. 6. 2022
Green life education, beseda, DNM1
23. 6. 2022
Pedagogická rada 2. pololetí
24. 6. 2022
Předávání Ekounů
30. 6. 2022
VYSVĚDČENÍ, konec šk. roku 2021/2022
1. 7. 2022
LETNÍ PRÁZDNINY, 1. 7. - 31. 8. 2022

 

Uskutečněné akce

2. 9. 2021
Zahájení výuky
27. 9. 2021
Ředitelské volno
6. 10. 2021
Designblok, MMT4, DNM3
7. 10. 2021
Den otevřených dveří
8. 10. 2021
Designblok, MMT3, DNM2
11. 10. 2021
Přehlídka studijních příležitostí, Kolín
12. 10. 2021
Přehlídka studijních příležitostí, Kolín
13. 10. 2021
Přehlídka studijních příležitostí, Kutná Hora
14. 10. 2021
Přehlídka studijních příležitostí, Nymburk
16. 10. 2021
Přehlídka studijních příležitostí, Jičín
26. 10. 2021
Předávání Ekounů
27. 10. 2021
PODZIMNÍ PRÁZDNINY
29. 10. 2021
PODZIMNÍ PRÁZDNINY
1. 11. 2021
Halloween ve škole
5. 11. 2021
Přehlídka studijních příležitostí, Pardubice
7. 11. 2021
Přehlídka studijních příležitostí, Pardubice
9. 11. 2021
Přípravný kurz k talentovým zkouškám, 1. lekce
11. 11. 2021
Přehlídka studijních příležitostí, Mělník
13. 11. 2021
Přehlídka studijních příležitostí, Hradec Králové
13. 11. 2021
Den otevřených dveří
15. 11. 2021
Pedagogická rada 1. čtvrtletí
16. 11. 2021
Přípravný kurz k talentovým zkouškám, 2. lekce
18. 11. 2021
Schůzka s rodiči ONLINE
22. 11. 2021
Odborná praxe MMT4, 22. 11. - 3. 12. 2021
23. 11. 2021
Přípravný kurz k talentovým zkouškám, 3. lekce
25. 11. 2021
Zázraky přírody, natáčení pořadu, DNM1, DNM2
26. 11. 2021
Present like PRO!
30. 11. 2021
Přípravný kurz k talentovým zkouškám, 4. lekce ZRUŠENA
8. 12. 2021
Jak se připravuje kampaň, workshop pro MMT4
14. 12. 2021
Přípravný kurz
17. 12. 2021
Beseda Green life education, MMT1, DNM1
20. 12. 2021
Ředitelské volno 20. - 22. 12. 2021
23. 12. 2021
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY, 23. 12. 2021 - 2. 1. 2022
5. 1. 2022
TALENTOVÉ ZKOUŠKY, 1. kolo
6. 1. 2022
TALENTOVÉ ZKOUŠKY, 1. kolo
10. 1. 2022
Souborné zkoušky (1., 2., 3. ročník DNM a MMT)
11. 1. 2022
Souborné zkoušky (1., 2., 3. ročník DNM a MMT)
14. 1. 2022
Školní kolo olympiády v Čj
16. 1. 2022
Lyžařský výcvik, 16. 1. - 21. 1., třída DNM1
26. 1. 2022
Pedagogická rada 1. pololetí
31. 1. 2022
Pololetní vysvědčení
1. 2. 2022
Beseda s dokumentaristkou Olgou Špátovou
4. 2. 2022
POLOLETNÍ PRÁZDNINY
8. 2. 2022
Úřad práce, beseda, MMT4, MMT1, DNM1
17. 2. 2022
Divadlo? Divadlo! - dílna ve Stavovském divadle, DNM2
20. 2. 2022
Lyžařský výcvik, 20. 2. - 25. 2., třída MMT1
25. 2. 2022
Beseda s novinářkou Lucií Vopálenskou, DNM2, MMT2
1. 3. 2022
Souborné zkoušky pro MMT4, 1. 3. - 4. 3. 2022
9. 3. 2022
PŘEDÁVÁNÍ EKOUNŮ, 10:00
14. 3. 2022
JARNÍ PRÁZDNINY, 14. 3. - 20. 3. 2022
23. 3. 2022
Den zdraví
29. 3. 2022
Vztahy a klima ve třídě, MMT2, DNM2
4. 4. 2022
Workshop s modelkou, MMT4
5. 4. 2022
Klub mladého diváka
14. 4. 2022
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY
22. 4. 2022
Den Země
28. 4. 2022
Pedagogická rada 3. čtvrtletí
28. 4. 2022
Schůzka s rodiči
28. 4. 2022
Maturita jaro 2022 - písemná zk. z ČJL a cizího jazyka, 28. - 29. 4.
2. 5. 2022
Maturita jaro 2022 - didaktický test, 2. - 3. 5.
5. 5. 2022
Exkurze do ČT, DNM3
9. 5. 2022
Pedagogická rada pro MMT4
9. 5. 2022
Klub mladého diváka