Kalendář akcí

20. 5. 2024
Maturita jaro 2024, ÚZ, 20. 5. - 29. 5. 2024
ÚZ společné a profilové části
20. 5. 2024
Odborná praxe MMT3 a DNM3, 20. 5. - 31. 5. 2024
3. 6. 2024
Souborné zkoušky (1.- 3. ročník DNM a MMT), 3. - 7. 6. 24
10. 6. 2024
Mondeléz International, exkurze, DNM3, MMT3
11. 6. 2024
Exkurze Litomyšl a Česká Třebová, MMT2
12. 6. 2024
No Backpack Day
13. 6. 2024
CEWE Color, a.s., exkurze, MMT3, výběr z DNM3
24. 6. 2024
Pedagogická rada 2. pololetí
27. 6. 2024
Předávání Ekounů
28. 6. 2024
VYSVĚDČENÍ, konec šk. roku
29. 6. 2024
Letní prázdniny, 29. 6. - 1. 9. 2024
2. 9. 2024
Zahájení školního roku 2024/2025

 

Uskutečněné akce

4. 9. 2023
SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ šk. roku pro DNM1 a MMT1
7. 9. 2023
Schůzka s rodiči žáků 1. ročníků
11. 9. 2023
Adaptační kurz, 11.- 14. 9., DNM1, MMT1
15. 9. 2023
Podzimní termín profilové maturitní zkoušky
18. 9. 2023
Středočeský atletický pohár, vybraní studenti
20. 9. 2023
Srdíčkový den, vybraní studenti
21. 9. 2023
Beseda s absolventy, MMT4, DNM4
26. 9. 2023
Festival ilustrace LUSTR, MMT2, 3, DNM2
29. 9. 2023
ŘEDITELSKÉ VOLNO
4. 10. 2023
Designblok, DNM1, DNM2
5. 10. 2023
Designblok, DNM4
9. 10. 2023
Přehlídka studijních příležitostí, Kolín, 9. - 10. 2023
11. 10. 2023
Přehlídka studijních příležitostí, Kutná Hora
12. 10. 2023
Přehlídka studijních příležitostí, Mladá Boleslav
13. 10. 2023
Přehlídka studijních příležitostí, Jičín, 13. - 14. 10.
13. 10. 2023
Přehlídka studijních příležitostí, Pardubice 13. - 14. 10.
17. 10. 2023
Přehlídka studijních příležitostí, Nymburk
19. 10. 2023
UNILINK, beseda, MMT4, DNM4
20. 10. 2023
Přehlídka studijních příležitostí, HK, 20. - 21. 10.
24. 10. 2023
Beseda s produkční Kateřinou Pučálkovou, MMT2
25. 10. 2023
Česká filharmonie
26. 10. 2023
PODZIMNÍ PRÁZDNINY, 26. - 27. 10.
1. 11. 2023
Gaudeamus Brno, MMT4, DNM4
4. 11. 2023
Den otevřených dveří, 9 - 13 hod.
6. 11. 2023
Vztahy a klima ve třídě, MMT1, DNM1
7. 11. 2023
Beseda s Matějem Huškem, Seznam.cz, MMT2
9. 11. 2023
Přípravný kurz k talentovým zkouškám, 1. lekce
9. 11. 2023
Workshop První pomoc, Loono, MMT1, DNM1
14. 11. 2023
Investigativní novinář J. Kmenta, MMT2, DNM1
15. 11. 2023
Den otevřených dveří, 13 - 17 hod.
15. 11. 2023
Přehlídka mladého umění POKOJE 2023, MMT2
16. 11. 2023
Přípravný kurz k talentovým zkouškám, 2. lekce
20. 11. 2023
Odborná praxe MMT4, DNM4, 20. 11. - 1. 12. 2023
22. 11. 2023
Pedagogická rada 1. čtvrtletí
22. 11. 2023
Schůzka s rodiči, od 16 hod.
23. 11. 2023
Přípravný kurz k talentovým zkouškám, 3. lekce
24. 11. 2023
Den televize - vzdělávací program MUP, výběr MMT3
29. 11. 2023
Beseda s produkční K. Pučálkovou, DNM1, DNM3
30. 11. 2023
Přípravný kurz k talentovým zkouškám, 4. lekce
7. 12. 2023
UJEP - beseda, DNM4, MMT4
14. 12. 2023
Vánoční akademie
22. 12. 2023
ŘEDITELSKÉ VOLNO
23. 12. 2023
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY, 23. 12. 2023 - 2. 1. 2024
8. 1. 2024
TALENTOVÉ ZKOUŠKY, 1. kolo, 8. - 9. 1. 2024
8. 1. 2024
Souborné zkoušky (1., 2., 3. ročník DNM a MMT)
21. 1. 2024
Lyžařský výcvik, 21. - 26. 1., DNM1, Velká Úpa
23. 1. 2024
Česká filharmonie
24. 1. 2024
Beseda s redaktorem Nymburského deníku, DNM1, DNM3
25. 1. 2024
Beseda Úřádu práce, MMT1, DNM1
25. 1. 2024
Beseda s ÚP o pomaturitním uplatnění, MMT4, DNM4
25. 1. 2024
Pedagogická rada 1. pololetí
31. 1. 2024
Novoroční nadílka Ekounů
31. 1. 2024
Pololetní vysvědčení
2. 2. 2024
POLOLETNÍ PRÁZDNINY
7. 2. 2024
Exkurze do Polabského muzea, MMT1
8. 2. 2024
Exkurze do Polabského muzea, DNM1
9. 2. 2024
Beseda KAMDU, 2. a 3. ročníky SOŠ
12. 2. 2024
JARNÍ PRÁZDNINY, 12. 2. - 18. 2. 2024
25. 2. 2024
Lyžařský výcvik, 25. 2. - 1. 3., MMT1, Velká Úpa
27. 2. 2024
Exkurze do muzea Na Film, DNM2
29. 2. 2024
Exkurze do muzea Na Film, MMT2
4. 3. 2024
Souborné zkoušky pro MMT4, DNM4
7. 3. 2024
Exkurze - Sklárny Crystal Bohemia, DNM3
20. 3. 2024
Den zdraví
21. 3. 2024
Česká filharmonie
21. 3. 2024
Blízká setkání, natáčení, MMT2
25. 3. 2024
Barevné dny Velikonoc
27. 3. 2024
Předávání Ekounů v týdnu 25. - 27. 3.
28. 3. 2024
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY
2. 4. 2024
KLAUZURY, 2. 4. - 10. 5., harmonogram dle zadání
4. 4. 2024
Blízká setkání, MMT2
4. 4. 2024
Máš umělecké střevo?, MMT2
10. 4. 2024
Exkurze do ČNB, DNM3
10. 4. 2024
Beseda s Mistrem zvuku J. Zázvůrkem, MMT2
18. 4. 2024
Dress-up - Filmové postavy
19. 4. 2024
Den Země
19. 4. 2024
Listování - Literární hysterie, MMT2, DNM2
19. 4. 2024
Listování - Literární hysterie, MMT2, DNM2
24. 4. 2024
Pedagogická rada 3. čtvrtletí
24. 4. 2024
Schůzka s rodiči
26. 4. 2024
POSLEDNÍ ZVONĚNÍ, MMT4, DNM4
29. 4. 2024
Maturita jaro 2024 - písemná zk. z ČJL a cizího jazyka, 29. - 30. 4.
2. 5. 2024
Maturita jaro 2024 - didaktický test, 2. - 6. 5.
2. 5. 2024
Zámecký biograf, Gump - jsme dvojka, DNM1
3. 5. 2024
Maturita s prstem v nose, DNM1,2,3, MMT2,3
3. 5. 2024
iQLANDIA, MMT2
7. 5. 2024
Beseda s výtvarníkem Lukášem Kladívkem, DNM2, MMT2, MMT3
7. 5. 2024
Exkurze do TV Prima, MMT2 - technici
10. 5. 2024
Finále soutěže Máš umělecké střevo?, MMT2
21. 5. 2024
VODÁCKÝ KURZ, DNM2, 6.V
19. 6. 2024
Workshop s výtvarníkem Lukášem Kladívkem, MMT2