Pedagogové

koho na škole potkáš

Základním kamenem školy jsou kvalifikovaní pedagogové a profesionálové z oblasti multimédií, kteří přirozeně rozvíjí talent a znalosti každého mladého tvůrce.

 

Ondřej Bláha (Bh)

Ondřej Bláha (Bh)

navrhování a realizace, programování aplikací
Radek Bláha (Bl)

Radek Bláha (Bl)

navrhování a realizace, prostorový design
Ing. David Bros (Br)

Ing. David Bros (Br)

prostorový design, multimediální design, navrhování a realizace, animace
BcA. David Hysek (Hy)

BcA. David Hysek (Hy)

navrhování a realizace
MgA. Šimon Chloupek (Chl), třídní učitel DNM3

MgA. Šimon Chloupek (Chl), třídní učitel DNM3

grafický design, digitální design, písmo, informatika, webdesign
MgA. Leona Kubišová, Ph.D. (Kb)

MgA. Leona Kubišová, Ph.D. (Kb)

navrhování a realizace, grafický design, média, multimediální design, vizuální design, výtvarná příprava pro média
Doc. Ing. Filip Malý. Ph.D.(Ml)

Doc. Ing. Filip Malý. Ph.D.(Ml)

programování aplikací, navrhování a realizace
Luboš Josef Marek (Mk)

Luboš Josef Marek (Mk)

navrhování a realizace, digitální design
Mgr. Anna Martínková (Mr), třídní učitelka DNM2

Mgr. Anna Martínková (Mr), třídní učitelka DNM2

výtvarná příprava pro média, výtvarná příprava, dějiny výtvarné kultury, multimediální kultura
Mgr. Pavlína Martínková (Mp)

Mgr. Pavlína Martínková (Mp)

figurální kresba, prostorová tvorba, výtvarná příprava, výtvarná příprava pro média
Mgr. Vojtěch Nehyba (Ne), třídní učitel DNM4

Mgr. Vojtěch Nehyba (Ne), třídní učitel DNM4

technologie produkce, technické kreslení a dokumentace, navrhování a realizace
Jiří Petrů (Pe)

Jiří Petrů (Pe)

digitální design, navrhování a realizace
PhDr. Vlasta Smoláková, CSc.  (SmV)

PhDr. Vlasta Smoláková, CSc. (SmV)

navrhování a realizace
Jan Smutný (Sm)

Jan Smutný (Sm)

vizualizace interiérů a exteriérů
MgA. Barbora Stehlíková (Sb)

MgA. Barbora Stehlíková (Sb)

digitální design, navrhování a realizace,
Jan Strnad (Sj)

Jan Strnad (Sj)

figurální fotografie, fotografická postprodukce, digitální design, navrhování a realizace,
Mgr. Martina Švejcarová Bejšovcová (Šc)

Mgr. Martina Švejcarová Bejšovcová (Šc)

média
Mgr. Petra Svobodová (Svá)

Mgr. Petra Svobodová (Svá)

interakční design, navrhování a realizace
Ing. Kamila Tomanová (Tm)

Ing. Kamila Tomanová (Tm)

krátký film
Mgr. Jana Audrainová (Au), třídní učitelka MMT1

Mgr. Jana Audrainová (Au), třídní učitelka MMT1

český jazyk, literatura a umění
Mgr. Jana Bartošová (Ba)

Mgr. Jana Bartošová (Ba)

občanský a společenskovědní základ
Mgr. Aleš Bezouška (Be), třídní učitel DNM1

Mgr. Aleš Bezouška (Be), třídní učitel DNM1

anglický jazyk, informatika
Mgr. Nicole Bumbera (Bu), třídní učitelka MMT4

Mgr. Nicole Bumbera (Bu), třídní učitelka MMT4

matematika
Ing. Petra Čapková (Ca)

Ing. Petra Čapková (Ca)

matematika
Mgr. Bohdana Glierová (Gl)

Mgr. Bohdana Glierová (Gl)

biologie, ekologie, školní koordinátor EVVO
Mgr. Barbora Herciková (He)

Mgr. Barbora Herciková (He)

český jazyk, literatura a umění
PhDr. Petr Hercik, Ph.D. (Hc), třídní učitel MMT3

PhDr. Petr Hercik, Ph.D. (Hc), třídní učitel MMT3

anglický jazyk, informatika, občanský a společenskovědní základ
Jiřina Chrtková (Chr)

Jiřina Chrtková (Chr)

marketing a marketingová komunikace
Ing. Pavel Ježek (Je)

Ing. Pavel Ježek (Je)

fyzika
Ing. Zbyněk Lukavec (Lu), ředitel školy

Ing. Zbyněk Lukavec (Lu), ředitel školy

marketing a marketingová komunikace
Ing. Lucie Marková (Mrk)

Ing. Lucie Marková (Mrk)

chemie
Mgr. Blanka Melíšková (Me)

Mgr. Blanka Melíšková (Me)

tělesná výchova
Mgr. Martin Roubíček (Ro), třídní učitel MMT2

Mgr. Martin Roubíček (Ro), třídní učitel MMT2

tělesná výchova, ekonomika v médiích, metodik prevence rizikového chování
Mgr. Barbora Senohrábková (Sn)

Mgr. Barbora Senohrábková (Sn)

český jazyk, literatura a umění
Mgr. Jana Severová (Se)

Mgr. Jana Severová (Se)

český jazyk, literatura a umění
Mgr. Iva Štěrbová (Št)

Mgr. Iva Štěrbová (Št)

dějepis
Mgr. Kateřina Zumrová (Zu)

Mgr. Kateřina Zumrová (Zu)

anglický jazyk
Mgr. Jana Audrainová (Au), třídní učitelka MMT1

Mgr. Jana Audrainová (Au), třídní učitelka MMT1

český jazyk, literatura a umění
Mgr. Aleš Bezouška (Be), třídní učitel DNM1

Mgr. Aleš Bezouška (Be), třídní učitel DNM1

anglický jazyk, informatika
Mgr. Nicole Bumbera (Bu), třídní učitelka MMT4

Mgr. Nicole Bumbera (Bu), třídní učitelka MMT4

matematika
PhDr. Petr Hercik, Ph.D. (Hc), třídní učitel MMT3

PhDr. Petr Hercik, Ph.D. (Hc), třídní učitel MMT3

anglický jazyk, informatika, občanský a společenskovědní základ
MgA. Šimon Chloupek (Chl), třídní učitel DNM3

MgA. Šimon Chloupek (Chl), třídní učitel DNM3

grafický design, digitální design, písmo, informatika, webdesign
Mgr. Anna Martínková (Mr), třídní učitelka DNM2

Mgr. Anna Martínková (Mr), třídní učitelka DNM2

výtvarná příprava pro média, výtvarná příprava, dějiny výtvarné kultury, multimediální kultura
Mgr. Vojtěch Nehyba (Ne), třídní učitel DNM4

Mgr. Vojtěch Nehyba (Ne), třídní učitel DNM4

technologie produkce, technické kreslení a dokumentace, navrhování a realizace
Mgr. Martin Roubíček (Ro), třídní učitel MMT2

Mgr. Martin Roubíček (Ro), třídní učitel MMT2

tělesná výchova, ekonomika v médiích, metodik prevence rizikového chování
Ing. Zbyněk Lukavec (Lu), ředitel školy

Ing. Zbyněk Lukavec (Lu), ředitel školy

marketing a marketingová komunikace
PhDr. Dagmar Lukavcová (Lk), statutární zástupce ředitele

PhDr. Dagmar Lukavcová (Lk), statutární zástupce ředitele

výchovná poradkyně
Mgr. Radek Stýblo (St), zástupce ředitele

Mgr. Radek Stýblo (St), zástupce ředitele

Mgr. Jana Audrainová (Au), třídní učitelka MMT1

Mgr. Jana Audrainová (Au), třídní učitelka MMT1

český jazyk, literatura a umění
Mgr. Jana Bartošová (Ba)

Mgr. Jana Bartošová (Ba)

občanský a společenskovědní základ
Mgr. Aleš Bezouška (Be), třídní učitel DNM1

Mgr. Aleš Bezouška (Be), třídní učitel DNM1

anglický jazyk, informatika
Ondřej Bláha (Bh)

Ondřej Bláha (Bh)

navrhování a realizace, programování aplikací
Radek Bláha (Bl)

Radek Bláha (Bl)

navrhování a realizace, prostorový design
Mgr. Nicole Bumbera (Bu), třídní učitelka MMT4

Mgr. Nicole Bumbera (Bu), třídní učitelka MMT4

matematika
Ing. David Bros (Br)

Ing. David Bros (Br)

prostorový design, multimediální design, navrhování a realizace, animace
Ing. Petra Čapková (Ca)

Ing. Petra Čapková (Ca)

matematika
Mgr. Bohdana Glierová (Gl)

Mgr. Bohdana Glierová (Gl)

biologie, ekologie, školní koordinátor EVVO
Mgr. Barbora Herciková (He)

Mgr. Barbora Herciková (He)

český jazyk, literatura a umění
PhDr. Petr Hercik, Ph.D. (Hc), třídní učitel MMT3

PhDr. Petr Hercik, Ph.D. (Hc), třídní učitel MMT3

anglický jazyk, informatika, občanský a společenskovědní základ
BcA. David Hysek (Hy)

BcA. David Hysek (Hy)

navrhování a realizace
MgA. Šimon Chloupek (Chl), třídní učitel DNM3

MgA. Šimon Chloupek (Chl), třídní učitel DNM3

grafický design, digitální design, písmo, informatika, webdesign
Jiřina Chrtková (Chr)

Jiřina Chrtková (Chr)

marketing a marketingová komunikace
Ing. Pavel Ježek (Je)

Ing. Pavel Ježek (Je)

fyzika
MgA. Leona Kubišová, Ph.D. (Kb)

MgA. Leona Kubišová, Ph.D. (Kb)

navrhování a realizace, grafický design, média, multimediální design, vizuální design, výtvarná příprava pro média
Ing. Zbyněk Lukavec (Lu), ředitel školy

Ing. Zbyněk Lukavec (Lu), ředitel školy

marketing a marketingová komunikace
PhDr. Dagmar Lukavcová (Lk), statutární zástupce ředitele

PhDr. Dagmar Lukavcová (Lk), statutární zástupce ředitele

výchovná poradkyně
Doc. Ing. Filip Malý. Ph.D.(Ml)

Doc. Ing. Filip Malý. Ph.D.(Ml)

programování aplikací, navrhování a realizace
Luboš Josef Marek (Mk)

Luboš Josef Marek (Mk)

navrhování a realizace, digitální design
Mgr. Anna Martínková (Mr), třídní učitelka DNM2

Mgr. Anna Martínková (Mr), třídní učitelka DNM2

výtvarná příprava pro média, výtvarná příprava, dějiny výtvarné kultury, multimediální kultura
Ing. Lucie Marková (Mrk)

Ing. Lucie Marková (Mrk)

chemie
Mgr. Pavlína Martínková (Mp)

Mgr. Pavlína Martínková (Mp)

figurální kresba, prostorová tvorba, výtvarná příprava, výtvarná příprava pro média
Mgr. Blanka Melíšková (Me)

Mgr. Blanka Melíšková (Me)

tělesná výchova
Mgr. Vojtěch Nehyba (Ne), třídní učitel DNM4

Mgr. Vojtěch Nehyba (Ne), třídní učitel DNM4

technologie produkce, technické kreslení a dokumentace, navrhování a realizace
Jiří Petrů (Pe)

Jiří Petrů (Pe)

digitální design, navrhování a realizace
Mgr. Martin Roubíček (Ro), třídní učitel MMT2

Mgr. Martin Roubíček (Ro), třídní učitel MMT2

tělesná výchova, ekonomika v médiích, metodik prevence rizikového chování
Mgr. Barbora Senohrábková (Sn)

Mgr. Barbora Senohrábková (Sn)

český jazyk, literatura a umění
Mgr. Jana Severová (Se)

Mgr. Jana Severová (Se)

český jazyk, literatura a umění
PhDr. Vlasta Smoláková, CSc.  (SmV)

PhDr. Vlasta Smoláková, CSc. (SmV)

navrhování a realizace
Jan Smutný (Sm)

Jan Smutný (Sm)

vizualizace interiérů a exteriérů
MgA. Barbora Stehlíková (Sb)

MgA. Barbora Stehlíková (Sb)

digitální design, navrhování a realizace,
Jan Strnad (Sj)

Jan Strnad (Sj)

figurální fotografie, fotografická postprodukce, digitální design, navrhování a realizace,
Mgr. Radek Stýblo (St), zástupce ředitele

Mgr. Radek Stýblo (St), zástupce ředitele

Mgr. Iva Štěrbová (Št)

Mgr. Iva Štěrbová (Št)

dějepis
Mgr. Martina Švejcarová Bejšovcová (Šc)

Mgr. Martina Švejcarová Bejšovcová (Šc)

média
Mgr. Petra Svobodová (Svá)

Mgr. Petra Svobodová (Svá)

interakční design, navrhování a realizace
Ing. Kamila Tomanová (Tm)

Ing. Kamila Tomanová (Tm)

krátký film
Mgr. Kateřina Zumrová (Zu)

Mgr. Kateřina Zumrová (Zu)

anglický jazyk