SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

Obřadní síň poděbradské radnice se opět stala místem pro slavnostní vstup žáků do prvních ročníků EKO Gymnázia a SOŠ Multimediálních studií.

Slavnostní zahájení proběhlo za účasti rodičů a zástupců školy. Kromě ředitele školy Ing. Zbyňka Lukavce a třídních učitelů přivítal všechny tři třídy starosta města Jaroslav Červinka a popřál všem úspěšný start na střední škole.
Gymnazisté kromě studijních průkazů obdrželi očekávané iPady, které budou používat jako učební pomůcku například při realizaci projektů, výuce s elektronickými učebnicemi či vyhledávání informací přímo v hodině.
V následujících dnech čeká žáky příjemná součást začátku školního roku. Třídenní adaptační kurz se tentokrát  bude realizovat ve školních prostorách poděbradského zámku.