Sbíráme úspěchy ve výtvarných soutěžích

Celoroční výuka v odborných předmětech sklízí své ovoce a přináší žákům krásná ocenění či zajímavá umístění v příslušných věkových kategoriích.

Výtvarná soutěž vyhlášená Památníkem Terezín měla jednotné téma „Když je třeba pomoci…“ a žáci se prostřednictvím své libovolně zpracované tvorby zamýšleli nad otázkami týkajícími se pomoci zuboženým vězňům v koncentračním táboře v době epidemie skvrnitého tyfu. První tři místa v kategorii Střední školy patří našim studentkám z MMT2. Eliška Vrabcová získala ocenění za 1. místo, Pavlína Čeřovská a Adéla Takačová za 2. místo a Terezie Svárovská za 3. místo.

Úspěch jsme také zaznamenali ve výtvarné soutěži Čímtačára, do které bylo zasláno dohromady 2706 prací ze základních a středních škol. Filip Cvejn z prvního ročníku Multimediální tvorby získal Čestné uznání, Eliška Přesličková a Veronika Škaloudová z prvního ročníku Designu a nových médií se umístily v TOP 10 a Annemarie Bušinová z prvního ročníku Multimediální tvorby v TOP 20.

Velmi nás těší píle, kreativita i preciznost našich studentů, díky kterým se umístili na předních pozicích a úspěšně reprezentovali svou školu. Děkujeme a gratulujeme.

Eliška Vrabcová      Adéla Takačová                   Terezie Svárovská

Filip Cvejn         Annemarie Bušinová             Eliška Přesličková