Jedeme dál, jako by se nic nedělo…

Header image

A děje? Covid nám zase zatápí, chybějí žáci ve škole, chybějí učitelé. Nemoc, karanténa, stále dokola se střídá prezenční, distanční a nově hybridní výuka. Divný termín, dnes média hovoří o hybridní válce mezi velmocemi a my tak oficiálně nazýváme výuku podle chytré horákyně, ani oblečená a ani nahá, ani bosá a ani obutá, ani prezenční a ani distanční. Část žáků je ve třídě a zbylí se učí na dálku. Není to jednoduché na obou stranách, ale věřím, že se s tímto náročným obdobím se ctí vyrovnáme.

Blíží se konec roku a s tím spojené bilancování, co se povedlo a co by se dalo udělat lépe. K posouzení situace, jak je na tom naše škola, jistě přispěla komplexní inspekce ČŠI, která u nás proběhla na přelomu listopadu a prosince. Že to nedopadlo vůbec špatně, svědčil závěrečný inspekční pohovor. V mnoha směrech je naše škola vnímána jako nadstandardní, a to nás těší. Až budu mít v ruce inspekční zprávu, určitě se s vámi o výsledky podělím.

Konec roku je ale také spojen s jedním z nejkrásnějších svátků v roce, s Vánocemi. Kéž jsou ty letošní pro vás všechny plné klidu, pohody, vzájemné lásky a porozumění.

Přeji vám hlavně hodně zdraví a sil do dalších nevyzpytatelných dnů.

Zdraví vás

Zbyněk Lukavec, ředitel školy

Sdílet článek

 

Mohlo by vás také zajímat