Finále PRESENT LIKE A PRO! – vyšší G a SOŠ

Ve čtvrtek před pololetními prázdninami zhlédli studenti vyššího gymnázia a SOŠ záznam již 4. ročníku školní soutěže v prezentacích Present Like a PRO!

Účastníci byli rozděleni do dvou kategorií: v humanitních a uměleckých oborech se jako první umístila studentka 6. V Barbora Votrubová se svou prezentací Marie Antoinetta, druhé místo obsadila vítězka dvou předchozích ročníků Veronika Novotná z MMT4 a její Strašidelné historky v Čechách. 3. místo patří Barboře Burianové z DNM1, která nás seznámila s Nejtajemnějšími místy v ČR.
V kategorii přírodovědné a sportovní zvítězila Ela Hušková z MMT2 se závažným tématem Poruchy příjmu potravy, druhé místo pro svůj oblíbený tým HC Sparta Praha vybojoval Tomáš Kyller z MMT1 a třetí místo patří triu Lenka Lewington, Adéla Pavlíková a Kateřina Lena Šimková z MMT1, které představilo prezentaci na téma Planeta vs. oblečení. Všem zúčastněným děkujeme a vítězům blahopřejeme!

Petr Hercik, učitel