Registrace na slavnostní setkání - 30. výročí školy

REGISTRACE POUZE PRO ABSOLVENTY EKO a SOŠ, SOUČASNÉ A BÝVALÉ PEDAGOGY ŠKOLY, ADMINISTRATIVNÍ ZAMĚSTNANCE A ZVANÉ HOSTY.

Vážení absolventi, pedagogové, zaměstnanci školy a hosté,

přijměte naše pozvání na slavnostní setkání, které se uskuteční v sobotu 3. 6. od 20:00 v aule poděbradského zámku na 2. nádvoří při příležitosti 30. výročí školy. Těšit se můžete mimo jiné na vystoupení Davida Krause a videomapping z dílny našich studentů SOŠ.

Využijte možnost k setkání s bývalými spolužáky, pedagogy, kolegy či přáteli a zažijte příjemný večer.

Vzhledem k organizaci této akce prosím o potvrzení Vaší účasti prostřednictvím registračního systému. Po vyplnění údajů získáte kód k bezplatné vstupence, kterým se prokážete u vstupu do auly. Potvrzení s kódem Vám bude zasláno do e-mailu. Doporučujeme kontrolovat složku Nevyžádaná pošta/SPAM.

Kapacita je omezená, proto prosím neváhejte s registrací.

V případě dotazů je možné kontaktovat Moniku Martínkovou na tel. čísle 325 616 446.

REGISTRACE ZDE