Projektový den k 30. výročí školy

V pátek 12. 5. jsme si v krásných zámeckých prostorách užili projektový den ke 30. výročí založení naší školy.

perex-image

Všechny třídy gymnázia od tercie po septimu si připravily pestrý, a hlavně zábavný program, který představily vyučujícím i ostatním spolužákům včetně primy a sekundy. Právě zmínění nejmladší spolužáci si připravili zajímavé rozhovory s vyučujícími. Celý slavnostní den se nesl ve veselém a soutěžním duchu – interaktivních výstupů bylo plno, a tak se mohl do oslav zapojit skutečně každý. Otázky, hádanky, zajímavosti, prezentace, animace, filmy, soutěže a náležité odměny; i těmito slovy by se dal projektový den shrnout.
Věříme, že si ho každý užil naplno a přejeme naší škole jen to nejlepší do dalších let! 


Matěj Paráček, 4.V.

 

 

 

 

 

Zpět