Naši „EKOgymnazisté“ nezklamali v testování SCIO

Sekunda EKO Gymnázia se zúčastnila projektu Národní testování 7. tříd, které probíhalo na jaře 2024. Do testování se zapojilo celkem 7 400 žáků z celé České republiky.

perex-image

Analytická zpráva, kterou jsme obdrželi, ukazuje souhrnné výsledky za celé šetření a výsledky naší školy doplněné o srovnání s ostatními školami.  
Výsledky v českém jazyce řadí naši školu mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Ve středočeském kraji obsadily naše studentky přední pozice. Petra Herciková se pyšní nejlepším výsledkem v kraji, Ema Langrová druhým nejlepším a Ella Martínková získala ocenění za třetí nejlepší výsledek.
Úspěch jsme zaznamenali také v testování matematiky, kdy výsledky u našich žáků jsou lepší než u 80 % zúčastněných škol. Nejlepší výsledek ve středočeském kraji patří Vítovi Benešovi, druhý nejlepší Adamu Šukovi a Adam Bradna byl hodnocen jako žák se třetím nejlepším výsledkem v kraji.
V testování obecných studijních předpokladů získali ocenění za nejlepší výsledek Eliška Anna Tumpachová, za druhý nejlepší Patra Herciková a za třetí Josef Martan.
Žákům sekundy děkujeme za účast a gratulujeme k ocenění. Poděkování patří také pedagogům, kteří dobře odvádí svou práci, a úspěchy našich žáků jsou toho důkazem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět