BABBAT pokračuje v Řecku

Projekt Erasmus+ BABBAT (Bob as a Bait Better Adult Training) i přes překážky, které přinesla pandemie a následné lockdowny, pokračuje.

perex-image

Ze tří plánovaných výstupů projektu, jenž mapuje nevyhnutelnou nutnost a motivaci k celoživotnímu vzdělávání, jsou dokončeny dva. Nedílnou součástí výstupů je i praktický trénink, ten absolvují dva členové každého partnerského týmu začátkem listopadu v Athénách. Během pobytu se k nám on-line připojí i vybraní experti z poradních sborů tzv. Focus Group, kteří odborně zhodnotí dosavadní výsledky naší práce. Ty jsou dostupné na https://www.ekopodebrady.cz/ekogymnazium/o-skole/projekty/babbat/bob-as-bait-better-adult-training.html.

On-line mini konferenci se zástupci Focus Group povedou v Athénách za naši školu Kateřina Zumrová a Eva Svobodová. Věříme, že se svého úkolu zhostí stejně úspěšně jako v dubnu letošního roku, kdy jsme v rámci projektu pořádali on-line mezinárodní konferenci pro téměř 190 účastníků. Poděbradský EKO tým uzavře athénské jednání novým projektovým newsletterem, který bude dostupný na projektovém webu i na webu naší školy.

 

Zpět