Dva obory s multimediálním zaměřením

Již od roku 2011 poskytujeme vzdělání v umělecko – průmyslové oblasti. Úspěšný umělecký obor Multimediální tvorba jsme v roce 2019 rozšířili o obor Design a nová média s obdobnou specializací.

obory

“Co více si přát, než jít studovat obory, které budou určitě bavit a po kterých je na trhu práce velká poptávka. Jsme připraveni vám poskytnout originální odborné vzdělání na vaší cestě k úspěšnému životu!”

Ing. Zbyněk Lukavec, ředitel školy

ArtMap Nantes – Poděbrady

Česko - francouzský projekt zaměřený na vzájemnou spolupráci podobně zaměřených uměleckých škol.

více o projektu

Online Filmový Festival

Online Filmový Festival OFF Poděbrady je unikátní projekt naší školy. V roce 2022 proběhl již čtvrtý ročník filmového festivalu, který je vysílaný a hodnocený porotou prostřednictvím internetových médií.

více o projektu

Máš umělecké střevo?

Máš umělecké střevo? MUS je mezinárodní vzdělávací platforma zaměřená na současné výtvarné umění a způsoby jeho výuky na základních a středních školách. Tvorba našich studentů získává v soutěži přední pozice.

VÍCE O SOUTĚŽI

Naši partneři a spolupracující školy