home > Galerie > Fotogalerie > Archiv > Byla jsem součástí týmu

Byla jsem součástí týmu

19.06.2019
Studenti třetího ročníku Multimediální tvorby absolvovali v květnu povinnou odbornou praxi. Nicole Cote, která během praxe pracovala na zajímavých zakázkách a prošla různými odděleními mediální skupiny MAFRA, se s námi podělila o své zážitky a zkušenosti.

 

Praxe v mediální skupině MAFRA se mi velice líbila a dala mi hodně zkušeností do profesního života. Naučila jsem se mnoho nových věcí z různých oborů - od grafického designu, kamery, režie, až po střih.
Vyzkoušela jsem si pracovat na zakázce od reálného klienta. Jednalo se o inzerát s textem na celou jednu stranu novin. Vytvořila jsem také reklamní plakáty pro předplatné módního časopisu Harper´s Bazaar, nebo reklamní banner pro MS v hokeji 2019. Byla jsem i u natáčení rozhovoru s mužem, který vyhrál druhé místo v soutěži Nejchytřejší Čech. Naučila jsem se od moderátora, jak vést konverzaci v reportáži a jak si připravit otázky pro hosta. Účastnila jsem se i několika natáčení, např. reportáže o zátěžových testech elektrokol. V oddělení iDNES.cz jsem si vyzkoušela střih reportáží v Adobe Premiere Pro.
Seznámila jsem se s chodem jednotlivých oddělení, která jsou navzájem propojená a spolupracují. Setkala jsem se s velice ochotnými, otevřenými a talentovanými lidmi. Naučila jsem se samostatnosti v práci, spolupracovat v týmu a pracovat s časem. Praxi celkově hodnotím velice kladně. Kladně hodnotím i firmu, a to bez ohledu na to, kdo ji vlastní. Osobně si myslím, že lidé, se kterými jsem se setkala, jsou velice profesionální a dávají do své práce to nejlepší. Na praxi budu dlouho v dobrém vzpomínat.

Nicole Cote, MMT3

EKO Gymnázium a SOŠ Multimediálních studií Poděbrady

kde nás najdete

 
budova školy:
Na Hrázi 64/III,
290 01 Poděbrady

tel./fax: 325 615 014
e-mail: media@ekopodebrady.cz 

 

  • EKO Gymnázium:

     

     

 

grafické studio: 

partneři školy

FAKULTA ELEKTROTECHNICKÁ

Partnerské školy:P
rojekt ArtMap Nantes - Poděbrady:

ostatní

  •